Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na emisję, którą nadamy w piątek 14 października o godzinie 20.00. W programie podsumujemy to, co działo się w Łukowie i okolicach w ostatnich tygodniach września i na początku października.

W programie relacje m.in. z Bezpiecznego Peletonu, który po raz kolejny przejechał ulicami Łukowa, obchodów rocznicy 17 września, charytatywnego festynu w Łazach oraz  koncertu Zespołu Artystycznego Wojska Polskiego. Pokażemy także jak pary z Łukowa i gminy Łuków świętowały jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego. Będzie relacja z inauguracji roku na Łukowskim Uniwersytecie Trzeciego Wieku, biegu z przeszkodami Jata Race oraz akcji Czysta Polska, podczas której sprzątano las i sadzono drzewa nad łukowskim zalewem Zimna Woda.

Zabierzemy również Państwa na Święto Ziemniaka w gminie Łuków, Noc Bibliotek w Gręzówce oraz otwartego po remoncie Muzeum Henryka Sienkiewicza w Woli Okrzejskiej. Pokażemy także nowo wybudowaną salę gimnastyczną w Zastawu oraz rozpoczęcie prac przy budowie krytej strzelnicy przy Zespole Szkół w Radoryżu Smolanym. Warto też będzie zobaczyć relację ze ślubowania pierwszaków w Szkole Podstawowej nr 1 w Łukowie.

W programie również relacja ze spotkań dotyczących przebiegu dużej obwodnicy Łukowa.

Pokażemy też film zrealizowany przez Telewizję Master o Lokalnej Grupie Działania „Razem ku lepszej przyszłości”.

Natomiast w ramach cyklu „Tacy byliśmy jeszcze wczoraj” zapraszamy Państwa na I Łukowskie Spotkania Historyczne i premierę filmu z archiwum Filmoteki Narodowej o Łukowie lat 70-tych.

Powtórki programu przez cały weekend.