Orlęta Łuków zostały wyeliminowane z Pucharu Polski na szczeblu BOZPN przez ŁKS Łazy. W derbowym meczu ŁKS Łazy – Orlęta Łuków w regulaminowym czasie gry było 1:1. W rzutach karnych lepsi byli piłkarze ŁKS Łazy, którzy konkurs „jedenastek” wygrali 3:2.

Mecz lepiej rozpoczął się dla podopiecznych Macieja Sygi. Orlęta po rzucie karnym objęły prowadzenie w meczu z przedstawicielem okręgówki. Piłkarze ŁKS Łazy jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania.

Po przerwie wynik nie uległ zmianie. Do wyłonienia zwycięzcy potrzebne były rzuty karne, które lepiej strzelali gospodarze, wygrywając 3:2.

Do kolejnej rundy Pucharu Polski na szczeblu BOZPN awansowały Orlęta II Łuków, które pokonały Orlęta Gołaszyn 6:1