Bank Spółdzielczy w Łukowie już po raz kolejny organizuje loterię promocyjną, w której można wygrać samochód. Udział w „Autopromocji III” mogą brać zarówno kliencie banku, jak i osoby, które założą lokatę lub wezmą kredyt w BS. Uczestnicy wezmą udział w losowaniu nagrody głównej, którą jest samochód osobowy Opel Astra. Do wylosowania będzie też wiele innych atrakcyjnych nagród.

  Loteria promocyjna „Autopromocja III” ruszy 3 października i potrwa do 14 lipca przyszłego roku. Aby wziąć udział w loterii należy założyć 12 miesięczną lokatę „Autolokata” lub zaciągnąć kredyt pod nazwą „Autokredyt” w terminie od 3 października 2022 roku do 31 marca 2023 roku, w dowolnej placówce Banku Spółdzielczego w Łukowie.

  Losowanie nagród dla uczestników loterii promocyjnej „Autopromocja III” zaplanowano na 24 czerwca przyszłego roku. Odbędzie się ono w siedzibie Banku Spółdzielczego w Łukowie przy ul. Chopina 5.

  Pula nagród wynosi blisko 205 tys. zł. Do wygrania będą suszarki do ubrań, telewizory, automatyczne odkurzacze, serwisy obiadowe, ekspresy do kawy, odkurzacze akumulatorowe, generatory pary, zestawy sztućców, roboty planetarne, zestawy garnków, żelazka, suszarki do bielizny i deski do prasowania. Nagroda główna to Opel Astra wart 153,5 tys. zł.

  Regulamin i warunki „Autopromocji III dostępne są na stronie internetowej Banku Spółdzielczego w Łukowie.