O wielkim szczęściu mogą mówić uczestnicy zdarzenia drogowego do jakiego doszło na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Kierująca oplem, po tym jak zderzyła się z pociągiem towarowym doznała obrażeń ciała i śmigłowcem LPR została przetransportowana do szpitala. Do szpitala przewieziono również jej męża i dwoje dzieci. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło dzisiaj, 22 lipca, w południe w Hordzieżce. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem marki Opel Astra 33-latka z gminy Adamów nie zachowała szczególnej ostrożności dojeżdżając do niestrzeżonego przejazdu kolejowego i zderzyła się z jadącym od strony Dęblina pociągiem towarowym. W wyniku wypadku kierująca osobówką kobieta doznała obrażeń ciała, z miejsca zdarzenia śmigłowcem LPR została przetransportowana do szpitala. Do szpitala przewieziono również jadącego z kobietą jej męża oraz dwie córeczki. Na szczęście urazy jakich doznały wszystkie osoby z opla nie zagrażają ich życiu.

Teraz prowadzący postępowanie ustalą dokładne okoliczności i szczegóły wypadku. Jak już ustalili policjanci, kobieta jadąca oplem nie posiada uprawnień do kierowania pojazdami.