Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków zremisowali na własnym boisku 1:1 z ostatnią drużyną w tabeli, Lutnią Piszczac w ramach meczu 20. kolejki hummel IV ligi.

Prowadzenie w tym spotkaniu w 27 minucie objęli goście. Podopieczni Dariusza Solnicy i Macieja Sygi wyrównali tuż przed przerwą po golu Mateusza Eberta. Do końca spotkania wynik nie uległ zmianie.

Łukowskiej drużynie brakuje 2 punktów do szóstego miejsca w tabeli, które gwarantuje grę w „grupie mistrzowskiej” a co za tym idzie, pewne utrzymanie w IV lidze. Do końca fazy zasadniczej pozostały dwa mecze. Orlęta będą grać 2 kwietnia na wyjeździe z Huraganem Międzyrzec Podlaski (lider tabeli) oraz 9 kwietnia u siebie z Motorem II Lublin (3 miejsce w tabeli).