Uczennice I LO im. T. Kościuszki w Łukowie reprezentowały powiat łukowski w finale wojewódzkim Licealiady SZS w piłce ręcznej dziewcząt. W turnieju finałowym, rozegranym w hali przy SP nr 2 w Łukowie, spotkały się najlepsze  drużyny z sześciu rejonów: I LO w Łukowie, III LO Puławy, ZES i M Chełm, ZS 5 Lublin, III LO Zamość, ZS 1 Kraśnik. Zespoły podzielono na dwie grupy. Mecze w grupach rozegrano systemem ,,każdy z każdym”. Zespoły, które zajęły pierwsze miejsca w grupach spotkały się w meczu finałowym o mistrzostwo naszego województwa a zespoły z drugich miejsc zagrały mecz o trzecie miejsce.

  W grupie łukowska drużyna zajęła drugie miejsce, za zdecydowanie najlepszą drużyną V LO z Lublina.

  W fazie finałowej, w meczu o pierwsze miejsce spotkał się ekipy z pierwszych miejsc w swoich grupach. Drużyna z Lublina, oparta na zawodniczkach MKS Perła Lublin, pokonała 24:2 zespół z Chełma. W meczu o trzecie miejsce dziewczęta z Łukowa zdecydowanie pokonały rówieśniczki z Zamościa 22:8.

  Zespół z Łukowa wystąpił w następującym składzie:

Abramek Patrycja, Borek Aleksandra, Ciężka Aleksandra, Gajo Dominika, Grodzicka Patrycja, Jurkowska Patrycja, Kurowska Marta, Lipińska Katarzyna, Łukasik Katarzyna, Łukaszewska Matylda, Osiak Klaudia, Płudowska Olga, Rudź Laura, Rybka Aleksandra, Rzewuska Sylwia, Śpiewak Karolina, Zalewska Małgorzata, Zemło Dominika.

opiekun zespołu Grzegorz Rzymowski