Łukowscy policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają okoliczności wypadku drogowego, do jakiego doszło w Otylinie. Ze wstępnych czynności wynika, że kierujący audi 21-latek zjechał z jezdni na przydrożne pole, gdzie auto dachowało. Niestety młody mężczyzna doznał obrażeń ciała i zmarł w szpitalu.

   W poniedziałek, 31 stycznia około godziny 19.30 dyżurny łukowskiej komendy został powiadomiony o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w pobliżu miejscowości Otylin. Ze zgłoszenia wynikało, że dachowało tam osobowe auto i ranna jest osoba.

  Mundurowi z Adamowa którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili, że kierujący samochodem marki Audi 21-latek z gminy Wojcieszków zjechał z jezdni na przydrożne pole, gdzie auto kilkakrotnie przewróciło się. Kierujący wypadł z auta, a jego pojazd zatrzymał się kilkadziesiąt metrów od drogi.

  Policjanci udzielili rannemu pierwszej pomocy do czasu przybycia służb medycznych. 21-latek został odwieziony karetką do szpitala. Niestety po kilku godzinach, zmarł.

  Teraz policjanci pod nadzorem prokuratury ustalają szczegóły i dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.