117 zawodniczek i zawodników wzięło udział w XXI Łukowskim Turnieju Drużyn Podwórkowych w Piłce Nożnej pamięci Grzegorza Kowalewskiego. Zawody odbywały się w ramach Regionalnego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży – SOKOLIK 2021. Najlepsze drużyny pojadą na finał SOKOLIKA do Siedlec.

  Rozgrywki odbywały się 10 i 14 czerwca na boisku Orlik przy Szkole Podstawowej nr 4 w Łukowie. Wzięło w nich udział 13 dziewięcioosobowych drużyn. Rywalizowano w czterech kategoriach wiekowych: chłopcy ze szkół podstawowych z klas IV i młodsi; chłopcy ze szkół podstawowych z klas V – VI; chłopcy ze szkół podstawowych z klas VII i VIII oraz dziewczęta.

  Do Regionalnego Turnieju Piłki Nożnej Dzieci i Młodzieży SOKOLIK 2021, który odbędzie się 18 czerwca w Siedlcach awansowały najlepsze w swoich kategoriach drużyny: grupa I – GOLasy I, grupa II – ORŁY, grupa III – COCO JUMBO i grupa IV – SP 5.

   XXI Łukowski Turniej Drużyn Podwórkowych w Piłce Nożnej pamięci Grzegorza Kowalewskiego zorganizowali Zarząd Łukowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej, TKKF w Siedlcach, Tygodnik Siedlecki oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Łukowie.