Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków nieoczekiwanie wygrali w Lublinie z tamtejszą Lublinianką. Gola na wagę trzech punktów zdobył Daniel Goławski.

Mecz z wiceliderem był bardzo wyrównany i toczył się w większości w środku boiska. Bezbarwna pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem. W drugiej części gry, podopieczni Dariusza Solnicy, zaczęli odważniej atakować. Przyniosło to skutek w 68 minucie, kiedy po dośrodkowaniu z rzutu rożnego, bramkę strzelił Goławski. Pod koniec meczu drugą żółtą, a w konsekwencji czerwoną, obejrzał Sebastian Sowisz.

Orlęta Łuków zakończyły pierwszą rundę na 10 miejscu w tabeli IV ligi. Łukowianie wygrali 7 meczów, cztery zremisowali i doznali 11-tu porażek. Teraz czeka ich walka o utrzymanie. Będą grać z drużynami z miejsc 7-12 z pierwszej i drygiej grupy lubelskiej IV ligi.