Piłkarze ŁKS Orlęta Łuków przegrali z Huraganem Międzyrzec Podlaski 0:2 w meczu 20. kolejki Hummel IV ligi lubelskiej. Mecz z powodu złego stanu boiska w Łukowie, rozgrywany był w Łazach.

Przewagę od samego początku spotkania osiągnęli piłkarze Huragana, którzy już w 10 minucie spotkania objęli prowadzenie. Zawodnicy lidera IV ligi drugą bramkę strzelili tuż przed przerwą. W drugiej części spotkania mecz się wyrównał, jednak wynik nie uległ zmianie.

Po tym meczu Orlęta mają jedynie matematyczne szanse na zajęcie miejsca w górnej części tabeli. Oznacza to, że po podziale IV ligi, podopieczni Dariusza Solnicy i Macieja Sygi będą walczyć o utrzymanie.

Kolejny mecz łukowska drużyna rozegra na wyjeździe 20 marca z Lublinianką Lublin.

Relacja z meczu już wkrótce w Master TV.