Zuzanna Bochman, wokalistka Łukowskiego Ośrodka Kultury osiągnęła kolejne wokalne sukcesy. Zuzia wzięła udział w Międzynarodowym Festiwalu na Wyspach Kanaryjskich on-line „UniverSong – Festival Internacional de la Canción de Las Islas Canarias”, do którego zgłosili się wokaliści z 57 krajów. Zuzia znalazła się w ścisłym gronie laureatów otrzymując 1 z 5 dyplomów finalistów tego konkursu.

  Zuzanna wzięła również udział w II Festiwalu Piosenki i Poezji Patriotycznej Lipsko 2020. W tym konkursie, również zorganizowanym on-line, udział wzięło 99 wokalistów. Zuzia zajęła II miejsce w kategorii wiekowej kl. IV-VI szkoły podstawowe.

  W kolejnym konkursie muzycznym on-line „Piosenki i Pieśni Patriotycznej” w kategorii II zwycięstwo przypadło Zuzannie, która zaśpiewała „W listopadzie”. Na konkurs ten wpłynęło 26 zgłoszeń. Konkurs zorganizowała Gminna Biblioteka Publiczna w Długosiodle.

  W tych dwóch ostatnich konkursach Zuzia reprezentowała Szkołę Podstawową nr 1 w Łukowie. Jej nagranie konkursowe możemy zobaczyć tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=PvZ9Jp4kJAI