12 sierpnia została rozegrana trzecia kolejka IV ligi lubelskiej. Orlęta Łuków przegrały na wyjeździe 1:4 z Powiślakiem Końskowola, a Bizon Jeleniec na boisku w Łukowie pokonał Iskrę POM Piotrowice 1:0.

Mecz Orląt Łuków na początku spotkania był wyrównany. Pierwsza bramka dla Powiślaka padła w 21 minucie, jednak już dwie minuty później po zamieszaniu w polu karnym bramkę wyrównującą zdobył Adrian Semeniuk. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 1:1. Po przerwie przewagę uzyskali piłkarze Powiślaka. Na ponowne prowadzenie wyszli już w 51 minucie. Gospodarze wynik podwyższyli w 63 minucie. Tuż przed zakończeniem spotkania piłkę do własnej bramki skierował jeden z obrońców łukowskiej drużyny. Mecz zakończył się zwycięstwem Powiślaka 4:1

Bizon bardzo dobrze rozpoczął spotkanie. Jedyna bramka padła w 9 minucie. Jej strzelcem był kapitan zespołu Michał Botwina. Spotkanie dwóch beniaminków IV ligi do samego końca był typowym meczem walki i piłkarze Bizona utrzymali prowadzenie 1:0 do końca.

Orlęta aktualnie zajmują dziesiąte, a Bizon czwarte miejsce w tabeli grupy pierwszej IV ligi lubelskiej.

Najbliższe mecze drużyny z naszego regionu rozegrają 15 sierpnia. Bizon jedzie do Międzyrzeca na mecz z Huraganem, a Orlęta u siebie podejmą Spartę Rejowiec.