Łukowski Ośrodek Kultury z okazji Dnia Babci i Dziadka zaprasza na Babski Kabaret „Old Spice Girls”. Na łukowskiej scenie w rolach głównych wystąpią: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska.

  Podczas koncertu usłyszymy piosenki, skecze, anegdoty oraz żarty. Teksty są autorstwa: Marii Czubaszek, Zbigniewa Korpolewskiego, Mariana Hemara oraz Krzysztofa Jaroszyńskiego. Spektakl kabaretowy odbędzie się we wtorek 21 stycznia 2020 roku o godz. 18:00 w sali widowiskowej ŁOK.

  Bilety na kabaret w cenie 30 zł są do nabycia w kasie Kina Łuków oraz online https://ekobilet.pl/…/babski-kabaret-…/391283-bilety-na-film

  Lidia Stanisławska znana piosenkarka i dziennikarka, współpracowała i występowała z kabaretem Pod Egidą.

  Emilia Krakowska – pamiętna Jagna Pacześ, żona Boryny z serialu „Chłopi”, grała na scenie Teatru TV.

  Barbara Wrzesińska – znana z telewizyjnych kabaretów Olgi Lipińskiej.

  Babski Kabaret, czyli „Old Spice Girls”
Śmiech przedłuża życie, zapewnia zdrowie i poprawia samopoczucie, stąd stały jego deficyt! Porcję szczerego śmiechu zapewni Państwu spektakl kabaretowy „Old Spice Girls”, czyli Babski Kabaret. To kabaret z kobietami, dla kobiet i o kobietach, ale zapewne panowie również nie będą się nudzić. W rolach głównych występują: Lidia Stanisławska, Emilia Krakowska oraz Barbara Wrzesińska. Program kabaretowy pełen jest zabawnych monologów, dowcipów, piosenek i improwizacji, obfituje w świetne dialogi autorstwa Marii Czubaszek, naczelnej satyryczki naszego kraju. Skecze uzupełnione zostały także o teksty Zbigniewa Korpolewskiego (autora tekstów m.in. dla Hanki Bielickiej i kabaretu „Dudek”), Krzysztofa Jaroszyńskiego (satyryka i scenarzysty piszącego m.in. dla Krystyny Sienkiewicz, Jana Kobuszewskiego) oraz Mariana Hemara (autora wierszy lirycznych, satyr, fraszek i parodii).
Dwugodzinny program jest znakomitym pomysłem na spędzenie wspaniałego wieczoru, nawiązuje do tradycji klasycznego literackiego kabaretu, gdzie skecz i monolog przeplatany jest piosenką czasem gorzką, częściej dowcipną i gdzie zawsze można liczyć na dobrą puentę.