Policjanci z łukowskiej komendy informują, iż poszukują Kacpra Laseckiego. 16-latek 18 maja ostatni raz był widziany w Łukowie na os. Chącińskiego skąd oddalił się w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powrócił jak również nie nawiązał kontaktu z rodziną. Ktokolwiek widział zaginionego lub posiada informacje na temat miejsca jego pobytu proszony jest o kontakt z Policją. Zaginiony to 16-letni Kacper Lasecki, zam. Suleje, gm. Łuków.
Z ustaleń policji wynika, że młody mężczyzna 18 maja około godz. 18:40 na os. Chącińskiego w Łukowie rozstał się z członkiem rodziny, po czym oddalił się w nieznanym kierunku i do chwili obecnej nie powrócił jak również  nie nawiązał kontaktu z rodziną.
W chwili zaginięcia ubrany był w bluzę z kapturem koloru czarnego rozpinaną na suwak błyskawiczny, spodnie dresowe koloru czarnego, buty sportowe – adidasy koloru granatowego z wstawkami koloru czerwonego.
Rysopis:  wzrost około 174 cm, waga około 60 kg, sylwetka szczupła, włosy krótkie koloru brąz, twarz owalna, oczy koloru brązowego przy czym jedno było barwy jaśniejszej.
Osoby, które posiadają wiedzę na temat miejsca pobytu poszukiwanego bądź miały w ostatnim czasie kontakt z zaginionym, proszone są o kontakt KPP w Łukowie pod nr tel. (25) 797 62 10 lub z najbliższą jednostką policji numerem 112.