27-latka kierując pojazdem marki Fiatem Seicento zderzyła się z jadącym z przeciwka oplem. Policjanci wstępnie ustalili, że kobieta na łuku drogi zjechała na lewy pas jezdni doprowadzając do zderzenia aut. Kierująca z poważnymi obrażeniami została przetransportowano śmigłowcem LPR do szpitala.

W piątek, 10 maja po południu policjanci ze Stoczka Łukowskiego zostali powiadomieni o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w Szyszkach. Ze zgłoszenia wynikało, że zderzyły się dwa pojazdy i  są osoby ranne. Mundurowi którzy dojechali we wskazane miejsce ustalili, że w zdarzeniu uczestniczył samochód marki Fiat Seicento, którym kierowała 27-latka z gminy Stoczek Łukowski oraz opel vectra którym jechał 36-letni mieszkaniec tej samej gminy. W wyniku wypadku zdeformowane elementy seicento „uwięziły” kierującą wewnątrz pojazdu. Konieczne było użycie specjalistycznego sprzętu, by wydostać kobietę z auta. Pokrzywdzona 27-lata doznała  poważnych obrażeń, śmigłowcem LPR została przetransportowana do specjalistycznej placówki medycznej.
Pracujący na miejscu wypadku policjanci z łukowskiej drogówki wstępnie ustalili, że kierująca fiatem młoda kobieta najprawdopodobniej na łuku drogi zjechała na przeciwny pas jezdni doprowadzając do zderzenia z jadącym z przeciwka oplem. Mundurowi ustalili też, 36-latek był trzeźwy, od 27-latki pobrano krew do badań.