Koszulka Roberta Lewandowskiego z autografem i certyfikatem autentyczności jest jednym z przedmiotów, które trafią do licytacji podczas Charytatywnego Turniej Piłki Nożnej „Rozwiń skrzydła – Przyjaciele dla Alicji”.   Zawody po raz kolejny organizuje łukowska Telewizja Master wraz z Ośrdkiem Sportu i Rekreacji. Rozgrywki odbędą się 27 kwietnia od godz. 9:00 na boisku przy Szkole Podstawowej nr 2 w Łukowie.
Turniej to wyjątkowa okazja, aby wesprzeć 7-letnią Alicję Skrzymowską w jej zmaganiach z nieuleczalną chorobą – Zespołem Retta. Cały dochód uzyskany w trakcie turnieju zostanie przekazany na subkonto Alicji w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z pomocą”. Oprócz oryginalnej koszulki Roberta Lewandowskiego, licytowane będą koszulki i piłka z autografami piłkarzy Legii Warszawa, łukowskie bursztyny oraz wiele innych gadżetów.
W turnieju zagrają drużyny: Anioły Alicji, Księża, Policja Łuków, Przedsiębiorcy, Gmina Łuków, Radcy Prawni Lublin, Rondo oraz Łukowiacy.
Patronat nad turniejem objęli starosta łukowski Dariusz Szustek, burmistrz Łukowa Piotr Płudowski oraz Wójt Gminy Łuków Mariusz Osiak.