AIESEC to największa na świecie, niezależna organizacja prowadzona przez młodych ludzi, zajmująca się m.in. organizacją bezpłatnych warsztatów językowych. Dzięki AIESEC, warsztaty języka angielskiego i języka hiszpańskiego z NATIVE SPEAKERS odbywają się również w Łukowie i to całkowicie za darmo.
Do naszego miasta przyjechało trzech wolontariuszy Ayoub z Maroko, który prowadzi konwersacje w języku hiszpańskim oraz angielskim. Fadhila z Indonezji oraz Priya z Indii prowadzące zajęcia z języka angielskiego.
Zajęcia prowadzone są zarówno w grupach, jak i indywidualnie w szkole językowej LECTOR (ul. Stodolna 87). Zajęcia są bezpłatne zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych i odbywają się w ustalone z wolontariuszami dni i godziny.
Jeżeli nie chcesz ograniczać się tylko do warsztatów, możesz zaprosić wolontariusza do siebie do domu. Takie możliwość daje Ci Global Host.
Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami tel. 666 70 49 49. Po więcej informacji zapraszamy https://www.facebook.com/lector.lukow/