Urszula Dudziak była gościem specjalnym Forum Kobiet, które odbyło się w marcu w ośrodku „Miód Lawenda” w Biardach. Było to spotkanie przebiegające pod hasłem „Dusza kobiety jest zawsze młoda…”, podczas którego Urszula Dudziak dzieliła się z publicznością swoimi doświadczeniami.
Podczas spotkania Urszula Dudziak prezentowała też książkę pod tytułem:” Wszystko Wam Wyśpiewam”. Znalazła też chwilę dla mediów i apelowała do kobiet, aby zrezygnowały ze słów” „nie wypada”, przestały martwić się swoim wiekiem, i uwierzyły, że zawsze jest czas na miłość. Urszula Dudziak ma 75 lat i od kilku lat jest zaręczona z byłym kapitanem żeglugi morskim.
Relacja z Forum Kobiet i spotkania z Urszulą Dudziak już wkrótce w programie Master TV.
Urszula Dudziak to słynna wokalistka jazzowa, nagrała około 50 płyt. Współpracowała z takimi artystami jak: Bobby McFerrin, Sting, Lionel Hampton, Krzysztof Komeda, Michał Urbaniak, Walk Away, Lester Bowie. Jej album Newborn Light nagrany z Adamem Makowiczem otrzymał w prestiżowym amerykańskim magazynie „Down Beat” maksymalną ocenę pięciu gwiazdek. Sławę przyniosła jej piosenka „Papaya”. Urszula Dudziak niedawno przeniosła się w okolice Łukowa.