Maksymilian Mućko, młody zawodnik Orląt Łuków, wychowanek Dziecięcej Akademii Futbolu, został wyróżniony na zimowym obozie Polish Soccer Skills.
Maksymilian został zwycięzcą kategorii wiekowej 11-12 lat. Wraz z najlepszymi z pozostałych kategorii, łukowski zawodnik wyjedzie na ufundowany przez Fundację Polish Soccer Skills wyjazd do Niemiec, gdzie odwiedzą Bayern Monachium oraz odbędą treningi z trenerami Mistrza Niemiec. Zwycięzcy obozów automatycznie otrzymają też powołanie do Reprezentacji Polish Soccer Skills.
Trenerem Maksa w DAF-ie był Przemysław Wereszczyński, a obecnie trenerem Maksa w „Orlętach” jest Adrian Świderski.
Polish Soccer Skills to projekt społeczny którego celem jest rozwijanie i upowszechnianie profesjonalnego szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży. Projekt jest realizowany na kilku uzupełniających się obszarach stanowiących razem kompleksowe rozwiązanie.
Polish Soccer Skills to jedyny ogólnopolski, spójny i kompleksowy projekt szkolenia piłkarskiego dzieci i młodzieży, posiadający własną wizje szkolenia, metodologię, doświadczenie i potwierdzoną skuteczność treningów. Projekt realizowany jest w oparciu o system Soccer Skills PRO.