Bialskopodlaski Okręgowy Związek Piłki Nożnej zorganizował cykl turniejów dzieci z roczników 2003-2010 pod nazwą XX Jubileuszowe Mistrzostwa Młodzieżowe „Czas Start”. Zawody były rozgrywane w Terespolu, Międzyrzecu Podlaskim, Piszczacu, Krzewicy i Łukowie. W cyklu turniejów brały udział łukowskie drużyny AMPlus, DAF oraz Orlęta.
Pierwszy turniej przeprowadzony został 20 stycznia w Terespolu. Wzięli w nim udział chłopcy z rocznika 2009 i młodsi. Najlepsi okazali się zawodnicy Gromu Kąkolewnica. W tych zawodach nie brała udziału żadna ekipa z Łukowa.
Kolejne zawody odbyły się 21 stycznia w Międzyrzecu Podlaskim. Grali tam chłopcy z rocznika rocznik 2003 i młodsi.. Występujący tam zawodnicy Orląt Łuków zajęli pierwsze miejsce. Pokonali Huragan Międzyrzec P. 3:0, Orleta Radzyń 1:0, TOP 54 Biała P. 4:0, Victorię Parczew 1:0 i Unię Krzywda 5:0. Łukowianie podczas turnieju nie stracili żadnej bramki, a zawodnik Orląt Łuków, Jakub Rożen, został wybrany najlepszym zawodnikiem zawodów.
Następny turniej z cyklu odbył się 27 stycznia w Piszczacu, gdzie zmierzyli się chłopcy z rocznika 2007 i młodsi. Łuków reprezentowali AMPlus i DAF, które wystawiły po dwa zespoły. DAF I Łuków w swojej grupie pokonał Lutnie I Piszczac 4:0, zremisował z TOP 54 II Biała P. 1:1 i z Victorią Parczew 0:0 oraz przegrał z AMPlusem I Łuków 0:3. AMPlus, poza zwycięstwem z DAF, pokonał Lutnię 8:0, Victorię 2:0 i zremisował z TOP 54 II 0:0. W drugiej grupie DAF II pokonał Lutnię II 5:0 i AMPlusa II 2:1 oraz zremisował z TOP 54 I 0:0, UKS Jabłoń 2:2 i Gromem Kąkolewnica 0:0. AMPlus II, oprócz porażki z DAF II, pokonał Lutnię II 6:0, zremisował z UKS Jabłoń 1:1 i przegrał z TOP 54 II 0:2 i Gromem 1:3. W półfinałach spotkali się AMPlus I Łuków i DAF II Łuków oraz dwa zespoły TOP 54 Biała P. W pojedynku łukowskich drużyn lepsza okazała się ekipa AMPlusa, wygrywając 2:0. W finale AMPlus pokonał drugi zespół TOP 54 aż 5:0. W meczu o trzecie miejsce DAF po rzutach karnych pokonał pierwszy zespół TOP 54 Biała P. Królem strzelców został Igor Grzelak z AMPlusa, a jego kolega z drużyny, Filip Koczyński został wybrany najlepszym bramkarzem zawodów.
Następny turniej z cyklu odbył się 3 lutego w Krzewicy. Grali wtedy chłopcy z rocznika 2010 i młodsi. Z Łukowa udział wzięły ekipy AMPlus i DAF, które wystawiły po dwie drużyny. W fazie grupowej AMPlus I  pokonał Orlęta II Radzyń P. 4:0, DAF II Łuków 2:0, oraz Krznę Rzeczyca 1:0. DAF II przegrał z AMPlusem, z Orlętami Radzyń P. 0:1, zremisował z Huraganem Międzyrzec P. 1:1 oraz pokonał Krznę 1:0. AMPlus II Łuków w swojej grupie pokonał  Huragan II 1:0, zremisował z TOP 54 Biała P. 1:1 oraz przegrał z Orlikiem Dęblin1:5 oraz z Orlikiem Terespol 0:4. DAF I Łuków w grupie pokonał Orlęta I Radzyń P. 2:0 i RED Sielczyk 1:0 oraz przegrał z TOP 54 II 0:1. W półfinałach AMPlus I przegrał z Orlikiem Dęblin 0:3, a  Orlik Terespol pokonał TOP 54 II 6:0. W meczu o trzecie miejsce AMPlus pokonał drużynę z Białej Podlaskiej 2:1. Zwyciężyła ekipa z Dęblina, pokonując zawodników z Terespola 1:0. Jakub Sokołowski z AMPlusa został wybrany najlepszym bramkarzem zawodów.
4 lutego cykl turniejów ponownie zawitał do Terespola. Grali wtedy chłopcy z rocznika 2006 i młodsi. Łuków reprezentowali piłkarze Orląt. W grupie łukowscy zawodnicy pokonali Grom I Kąkolewnica 2:1 i Huragan II Miedczyrzec P. 1:0 oraz przegrali z TOP 54 Biała P. 0:1. Orlęta awansowały do półfinału jako najlepsza drużyna z drugiego miejsca. W półfinale Orlęta pokonały TOP 54 I Biała P. po rzutach karnych, a Huragan I Miedzyrzec P. wygrał z Granicą Terespol  2:1. W meczu finałowym łukowska drużyna wygrała 2:1 z ekipa z Międzyrzeca. Kacper Bednarczyk z Orląt Łuków został wybrany najlepszym zawodnikiem turnieju.
Ostatni turniej z tego cyklu odbył się w Łukowie. 10 lutego zmierzyły się dzieci z rocznika 2008 i młodsi. Nasze miasto reprezentowali zawodnicy DAF i AMPlus, które wystawiły po dwie drużyny. W grupie A, AMPlus I wygrał wszystkie mecze: z DAF II Łuków (3:0), Grom I Kąkolewnica (2:0) i Lesovią Trzebieszów (2:0). DAF II przegrał z AMPlusem i Lesovią 0:1 oraz wygrał z Gromem Kąkolewnica 2:1.
W grupie C AMPlus II pokonał Grom II 4:0 oraz Krznę Rzeczyca 1:0 i przegrał z DAF I Łuków 0:1. DAF, oprócz zwycięstwa na AMPlusem, wygrał mecze z Gromem II i Krzną po 6:0. W półfinale AMPlus I pokonał Orlęta Radzyń P. 2:1 oraz DAF I Łuków wygrał z Victorią II Parczew 1:0. W finałowym pojedynku łukowskich ekip, lepsza okazała się drużyna DAF, która wygrała z AMPlusem 1:0. Najlepszym zawodnikiem uznano Mikołaja Piechowicza z AMPlusa, a królem strzelców został Tomasz Cisiak z DAF.