Telewizja Master wzięła udział w przekazaniu nowego pociągu dla lubelskiego oddziału spółki Przewozy Regionalne. Nowy tabor został zaprezentowany 12 lutego na stacji PKP Łuków. Nasza telewizja wzięła też udział w pierwszym, promocyjnym przejdzie z Łukowa do Międzyrzeca Podlaskiego.
Nowoczesne i estetyczne wyposażenie, klimatyzacja, strefa dla podróżnych z dziećmi, stojaki na rowery, wygodne fotele, ładowarki USB oraz dostęp do bezprzewodowego Internetu – tak wygląda nowy, zmodernizowany pociąg EN57Ald należący do oddziału lubelskiego spółki Przewozy Regionalne. Jego prezentacja odbyła się 12 lutego na stacji PKP Łuków. To pierwszy z ośmiu zmodernizowanych składów, które już od połowy kwietnia będą przewozić pasażerów na linach Dęblin – Łuków – Terespol oraz Terespol –Łuków-  Siedlce.
Promocyjny przejazd pierwszego ze zmodernizowanych składów odbył się na trasie Łuków – Międzyrzec Podlaski. Wśród pasażerów znalazły się m.in. dzieci z Przedszkola Koala oraz uczniowie z Zespołu Szkół nr 3. W podróż udali się również przedstawiciele władze spółki POLREGIO, dyrektor Zakładu Przewozów Regionalnych w Lublinie  Justyna Mądry oraz przedstawiciele ZNTK Mińsk Mazowiecki, firmy, która podjęła się przebudowy składów.
Za modernizację ośmiu składów Przewozy Regionalne zapłacą blisko 7 mln zł.
Pierwszy przejazd nowoczesnym pociągiem pokażemy Państwu już w najbliższym programie Master TV