ŁUKOWIANIE W KADRZE NARODOWEJ |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 23 sierpnia godz. 20:00  * Święto Wojska Polskiego *  Początek sezonu “Orląt”  *  Niskie bezrobocie  *  Parkometry w Łukowie *   * Powtórki non stop 24 – 25 sierpnia  *

ŁUKOWIANIE W KADRZE NARODOWEJ Wiadomości

Natalia Zarzycka, Kewin Kozłowski i Dorian Siekierzyński, zawodnicy Klubu Sztuk Walki Łuków zostali powołani na konsultacje Kadry Narodowej Polskiego Związku Kickboxingu. Zgrupowanie odbędzie się w Łukowie, w dniach od 24 do 26 maja.

Zawodników na konsultacje wytypowali trenerzy Kadry Narodowej Polskiego Związku Kickboxingu Kadetów Starszych (14-16 lat) w formule light contact (walka ciągła) Agnieszka Turchan i Zenon Pawlikowski. Zgrupowanie będzie pierwszym etapem przygotowań do Mistrzostw Europy, które odbędą się w węgierskim  Gyor w dniach od 23 sierpnia  do 1 września.

Lista powołanym zawodników:

 

  1. Igor Wachowiak- Boxing Zielona Góra
  2. Jakub Płachta-Tang Soo Do Pionki
  3. Armin Wilczewski-Rebelia Kartuzy
  4. Mateusz Sośnicki-Semiramida Pułtusk
  5. Marcin Włoga- Sfinks Węgrów
  6. Jakub Bilski-Relaks Skarżysko-Kamienna
  7. Gracjan Ludtke-Husaria Gołdap
  8. Patryk Bodzek- Beskid Dragon
  9. Filip Suder-Wielicko-Gdowska Szkoła Walki Prime
  10. Dorian Siekierzyński-KSW Łuków
  11. Julian Graboś-Beskid Dragon
  12. Kewin Kozłowski-KSW Łuków
  13. Sebastian Podejko-Dragon Gorzów Wielkopolski
  14. Mieszko Siemiątkowski-Zamek Kurzętnik
  15. Michał Kaczor- Dragon Gorzów Wielkopolski
  16. Oliwia Kołodziejczyk-Orient Częstochowa
  17. Barbara Skrzypczak- KKS Sporty Walki Poznań
  18. Natalia Parzuchowska-Semiramida Pułtusk
  19. Alicja Bartosińska-KSSW Piła
  20. Oliwia Piasecka-LKSW Pomorze Świnoujście
  21. Wiktoria Bagniewska-Start Działdowo
  22. Julia Stasiuk-KKT Bałtyk Koszalin
  23. Michelle Maier-KS Orient Częstochowa
  24. Klaudia Kendziorska-Zamek Kurzętnik
  25. Anna Legień-Beskid Dragon
  26. Natalia Maćkiewicz-AW Team Obrowo
  27. Samanta Klein-Zamek Kurzętnik
  28. Klaudia Mazur-Boksing Zielona Góra
  29. Maja Lebek-Najemnik Gliwice
  30. Aleksandra Kożak-Husaria Gołdap
  31. Natalia Zarzycka-KSW Łuków
  32. Oliwia Czader-Beskid Dragon
  33. Wioleta Grodzka-UKS Diament Pstrągowa

Zobacz także