FAMILIJNY FESTYN W STYLU RETRO |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 21 czerwca godz. 20:00  *  Dzień Dziecka w Łukowie *  Sztafeta Niepodległości  *  Leszek Możdżer w Parisel Palace  *  100 lat łukowskiej “Dwójki”  *  Podwyżka cen za śmieci *  Master TV w Niemczech  *  Powtórki non stop 22 – 23 czerwca  *

FAMILIJNY FESTYN W STYLU RETRO Wiadomości

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców Łukowa i okolic na familijny festyn w stylu retro „Ta ostatnia niedziela”. Impreza odbędzie się w najbliższą niedzielę 26 sierpnia w parku miejskim w Łukowie. Początek godz. 16:00. W przypadku złych warunków atmosferycznych impreza zostanie przeniesiona na inny dzień.

W programie festynu m.in.: cyrk „Luna”, koncert Łukowskiej Orkiestry Dętej Towarzystwa Muzycznego im A. Próchniewicza w Łukowie, koncert zespołu „Łukband”, koncert Zespołu Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej „Łukowiacy”, koncert „Last Sunday” w wykonaniu Beaty Pater i Janusza Smyka, kataryniarz z papugą, wystawa starej fotografii Łukowa, muzyczne przeboje 20-lecia międzywojennego, ekspozycja Muzeum Regionalnego w Łukowie oraz ekspozycja zbiorów prywatnych.

Około godz. 20:30 w amfiteatrze, festyn zakończy film z 1938 roku „Paweł i Gaweł”.

Organizatorzy zachęcają mieszkańców Łukowa i okolic na przebranie się w stroje stylizowane na 20-lecie międzywojenne. Najlepsze stylizacje zostaną nagrodzone upominkami.

Zobacz także