DZIEŃ OTWARTY W ŁUKOWSKIM ARIMR |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 21 września godz. 20:00* Pożegnanie lata * Nowy herb Łukowa * Wybory Samorządowe 2018 * Uroczystości katyńskie  *  Tacy byliśmy jeszcze wczoraj  * Aktualności, sport * Powtórki 22-23 września NON STOP *

DZIEŃ OTWARTY W ŁUKOWSKIM ARIMR Wiadomości

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa w Łukowie zaprasza mieszkańców powiatu łukowskiego na Dzień Otwarty. Odbędzie się on 17 kwietnia w godz. od 8:00 do 15:00 w biurze ARiMR przy ul. Przemysłowej 15.

Od 2018 roku wnioski o przyznanie płatności bezpośrednich oraz płatności obszarowych PROW składa się w formie elektronicznej za pośrednictwem aplikacji eWniosekPlus dostępnej poprzez stronę internetową ARiMR: www.arimr.gov.pl.

Podczas „Dni Otwartych ARiMR” będzie można pozyskać m.in. informacje na temat składania wniosków o przyznanie płatności na rok 2018 za pośrednictwem nowej aplikacji eWniosekPlus.

Celem  Dni Otwartych jest przybliżenie rolnikom i ich rodzinom pracy Biura Powiatowego ARiMR oraz promocja wdrażanych programów pomocowych, tak by jak największa liczba osób mogła wykorzystać szanse na rozwój. Dlatego pracownicy Biura Powiatowego ARiMR będą informować o nowych możliwościach.

Zobacz także