W Piotrowicach odbyły się Mistrzostwa Województwa Lubelskiego do lat 17, połączone z Memoriałem Wacława Czuraka i Pucharem Starosty Lubelskiego w podnoszeniu ciężarów. W imprezie wzięły udział m.in. zawodniczki i zawodnicy dwóch łukowskich klubów – Orlęta Łuków i Olimpijczyk Łuków.

Najlepiej zaprezentowała się 13-letnia Andżelika Młynarczyk (Orlęta), która zwyciężając w swojej kategorii wagowej do 49 kg, została także najlepszą młodziczką zawodów. Tuż za nią uplasowała się 14-letnia wychowanka Olimpijczyka Julia Linkiewicz, która zwyciężyła w kat. do 64 kg. Trzecie złoto wywalczyła Oliwia Markiewicz (Orlęta), która była najlepsza w najlżejszej kat. wagowej 45 kg.

Srebro dla Orląt Łuków wywalczył Błażej Borkowski startujący również do 45 kg. Zaś brązowy krążek w kat. wyższej do 49 kg zdobył Piotr Zachoszcz (Olimpijczyk).