TERENOWA AKCJA POBORU KRWI W „ROLNIKU” |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 28 września godz. 20:00* Pożegnanie lata * Nowy herb Łukowa * Wybory Samorządowe 2018 * Uroczystości katyńskie  *  Tacy byliśmy jeszcze wczoraj  * Aktualności, sport * Powtórki 29-30 września NON STOP *

TERENOWA AKCJA POBORU KRWI W „ROLNIKU” Wiadomości

W Zespole Szkół nr 3 im. Wł. St. Reymonta w Łukowie, 12 marca organizowana jest Terenowa Akcja Poboru  Krwi. Krew będzie pobierana od godz. 10:00 na stanowiskach przygotowanych w salach lekcyjnych. Akcję przeprowadzą pracownicy punktu krwiodawstwa w Łukowie, a sprzętu użyczy Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa z Lublina.

Członkowie szkolnego Koła PCK jako organizatorzy akcji, zapraszają nie tylko uczniów i pracowników szkoły, ale wszystkie osoby chętne, którym pomoc innym nie jest obojętna. Pamiętajmy, że krew jest niepowtarzalnym, ratującym życie płynem i pomimo ogromnych postępów medycyny nie ma zamiennika.

Przed rejestracją należy: zjeść pożywne śniadanie i wypić więcej płynu, nie zażywać żadnych leków, być zdrowym, wziąć dokument tożsamości ze zdjęciem i nr pesel.

Zobacz także