KANDYDATKI DO TYTUŁU „KOBIETA ROKU” |

WAŻNE:

                      *  EMISJA PROGRAMU  MASTER TV  *  23 lutego 2018 r. g. 20:00  *  Podsumowanie ferii  *  Karnawał w Łukowie  *  “Tacy byliśmy jeszcze wczoraj”  *  Nowe pociągi w Łukowie  *  Emisja NON STOP  24 – 25 lutego

KANDYDATKI DO TYTUŁU „KOBIETA ROKU” Wiadomości

Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie rozpoczął przyjmowanie zgłoszeń kandydatek do tytułu „Kobieta Roku 2018”. Propozycje można składać przez kilka najbliższych tygodni, a wyniki będą ogłoszone podczas gminnych obchodów Dnia Kobiet w Łazach.

To już czwarta edycja konkursu, w którym propozycje mogą zgłaszać m.in.: koła gospodyń wiejskich, stowarzyszenia, organizacje i związki, grupy nieformalne i kluby aktywności społecznej oraz sołtysi i rady sołeckie. Propozycje w tegorocznym konkursie można zgłaszać do 23 lutego.

Laureatką pierwszego konkursu w 2015 roku była Bogumiła Rozwadowska z Dminina, a potem tytuły otrzymywały – Elżbieta Dynek ze Żdżar i Justyna Malon-Siwiak z Sięciaszki Pierwszej.

Wszystkie panie nominowane w tegorocznym plebiscycie otrzymają zaproszenie do udziału w uroczystej gali, która odbędzie się 4 marca w Łazach. Liczba uczestników uroczystości jest ograniczona, dlatego GOK w Łukowie rozpoczął wydawanie zaproszeń, które są dostępne w ośrodku kultury. Rozstrzygnięciu konkursu będzie towarzyszyć koncert „Usta milczą, dusza śpiewa” w wykonaniu artystów Opery Śląskiej. Znane i popularne arie z oper i operetek zaśpiewają sopranistka Karolina Wieczorek i tenor Grzegorz Biernacki, którym będzie towarzyszyć pianistka Katarzyna Rzeszutek.

Zobacz także