Pięcioro zawodników KSW Łuków wzięło udział w Mistrzostwach Polski Seniorów i Juniorów w formule kick light. Zawody odbyły się w Jarosławiu, w dniach 10-12 marca. W zawodach wystartowało 305 zawodników z 75 klubów.

Podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego walczyli ambitnie i zdobyli punkty do Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży. Stoczyli dobre pojedynki, niestety w walkach o wejście do strefy medalowej zabrakło im skuteczności. Tym razem z zawodów do Łukowa wracają bez medali, ale z cennym doświadczeniem.

W wyniku rywalizacji juniorów 5 miejsce zajął Oskar Dudziński, 6 miejsca wywalczyli Dominika Kondracka i Jakub Bober, a 7 miejsce Konrad Zaniewicz. W kategorii seniorów miejsce 9-16 wywalczył Jakub Strzyżewski.