Wokaliści Fabryki Piosenki ŁOK zostali w ostatnim czasie laureatami konkursów wokalnych. Nagrody i wyróżnienia zdobyli m.in. na Ogólnopolskim Konkursie „Walentynkowe Wyzwanie Wokalne” oraz na Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym „Od Serca”.

  Na Konkursie „Walentynkowe Wyzwanie Wokalne” pierwsze miejsce w kategorii do 10 lat wyśpiewała Ola Domańska. Marta Wardak zdobyła trzecie miejsce w kategorii 14-17 lat. Maksymilian Zdanowski też otrzymał trzecie miejsce, tyle, że w kategorii 11-13 lat. Natomiast Julia Wardak wyśpiewała wyróżnienie specjalne w kategorii 14-17 lat. Konkurs odbywał się w przestrzeni wirtualnej i miał zasięg ogólnopolski. Organizatorem był Art Festivals Factory.

Kolejne sukcesy na swoim koncie odnotowała Oliwia Gręzak. Zajęła ona pierwsze miejsce w kategorii 14-17 lat na Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym „Od Serca”. Zdobyła tez drugie miejsce w kategorii czwartej podczas III Konkursu Wokalnego online pt. „Kolęda w Pokoju”.

  Na konkursie „Od Serca” świetnie spisały się również Ola Domańska, która zajęła trzecie miejsce w kategorii do 10 lat. Nina Maros zdobyła trzecie miejsce w kategorii 11-13 lat. Wyróżnienia specjalne otrzymały: Marta Wardak w kategorii 14-17 lat, Julia Wardak w kategorii 14-17 lat i Weronika Wierzchowska w kategorii 14-17 lat. Konkurs odbył się online. Uczestnicy musieli zaśpiewać wybraną piosenkę w dowolnym języku prosto „Od Serca”. Organizatorem konkursu był Art Festivals Factory.