Zapraszamy Państwa na emisję programu Master TV, którego nadawanie rozpoczniemy w piątek 6 stycznia już o  godzinie 10.30. Będzie to przegląd najciekawszych naszym zdaniem wydarzeń minionego, 2022 roku.

Za nami rok, w którym wybuchła wojna w Ukrainie, a łukowianie organizowali akcje charytatywne na rzecz uchodźców. W programie przypomnimy m.in. to, co działo się na granicy polsko – ukraińskiej w Dorohusku, gdzie byliśmy z kamerą Master TV.

W programie zobaczycie również Państwu m.in. otwarcie restauracji McDonald’s, Dni Łukowa 2022, obchody 10-lecia Bears Riders, efekty prac restauratorskich w kościele Podwyższenie Krzyża Świętego i Przemienienia Pańskiego, Diversity Festiwal. Przypomnimy też film o Łukowie z lat ‘70, który z Polskiej Filmoteki Narodowej zakupiła Telewizja Master.

W „Hitach Roku 2022” nie zabraknie też artystycznych wydarzeń, jakie miały miejsce w naszym mieście. Przed łukowską publicznością w ubiegłym roku wystąpili m.in. Eleni, Kasia Cerekwicka, Sojka, Cleo, Baranovski, Grażyna Łobaczewska, Alicja Majewska oraz Zespół Artystyczny Wojska Polskiego.

W 2022 roku Łuków odwiedzali też politycy „z pierwszych stron gazet”, m.in. Barbara Nowacka, Izabela Leszczyna, Joanna Mucha, Riad Haidar i Michał Krawczyk.

W programie nie zabraknie też relacji z wydarzeń sportowych, m.in. z pierwszych zimowych zawodów pływackich i Zlotu Morsów nad zalewem Zimna Woda oraz Triatlonu i Jata Race.

Powtórki programu przez cały weekend.