Telewizja Master ponownie objęła patronat nad Galą Charytatywną New Year’s Party 2023 „Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo”. W tym roku to wydarzenie będzie odbywać się już po raz dwudziesty.

XX jubileuszową edycję Gali Charytatywnej New Year’s Party 2023 „Dzieci Eurolingua Dzieciom lokalnie i międzynarodowo” zaplanowano na 28 stycznia 2023 roku. Organizatorem i pomysłodawcą inicjatywy jest Europejskie Centrum Szkolenia Językowego Eurolingua w Siedlcach. Dochód z gali oraz podarowane rzeczy zostaną przekazane podopiecznym Domu Dziecka „Na Zielonym Wzgórzu”
w Kisielanach, Domu Dziecka „Pod Kasztanami” w Siedlcach oraz dzieciom z Fundacji Siedleckiego Hospicjum Domowego i z Domu Dziecka w Solecznikach na Litwie.

Zgodnie z tradycją „New Year’s Party” młodzi słuchacze, szkoły Eurolingua  zaprezentują nowatorskie, zaskakujące wykonania znanych bożonarodzeniowych oraz noworocznych  przebojów połączonych z tańcem, teatrem i muzyką na żywo, a wszystko to przed kilkusetosobową widownią.

Podczas gali odbędzie się również finał akcji „Wrzuć cukierka do pudełka radość dzieci będzie wielka”. Wszystkie jednostki współpracujące podczas akcji przekażą słodycze dzieciom.