W sobotę 10 września rusza sezon na krytej pływalni „Delfinek w Łukowie. Basen będzie czynny siedem dni w tygodniu. Bilet normalny będzie kosztował 20 zł. Natomiast dla posiadaczy Łukowskiej Karty Mieszkańca – 10 zł.

  Kilka dni po zakończeniu letniego sezonu na letnich basenach, Ośrodek Sportu i Rekreacji uruchamia krytą pływalnię „Delfinek”. W tym samym czasie na basenie będzie mogło przebywać 48 osób. Bilet normalny na pływalnię będzie kosztował w tym roku 20 zł (ulgowy 10 zł). Posiadacze Łukowskiej Karty Mieszkańca oraz Karty Rodzina 3+ zapłacą za bilet normalny 10 zł (ulgowy 6 zł). Kupując bilet z Kartą Dużej Rodziny za bilet normalny trzeba będzie zapłacić 12 zł (ulgowy 7 zł). Natomiast posiadacze Łukowskiej Karty Seniora za wstęp na basen zapłacą 6 zł.

  Do dyspozycji klientów „Delfinka” jest 25-metrowy basen, wodospad punktowy oraz dysze do masażu. Można też skorzystać z sauny ( 30 minut – 25 zł).

  Obiekt będzie czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 21.00 oraz w weekendy od 10.00 do 21.00. Cennik i regulamin korzystania z pływalni są dostępne na stronie OSiR.