Zapraszamy Państwa na świąteczną emisję, której nadawanie rozpoczniemy w pierwszy dzień Świąt Bożego narodzenia o godzinie 11.00. W programie moc życzeń, kolęd i relacji z wigilijnych spotkań.

  W programie świątecznym programie zobaczycie Państwo z: rozświetlenia miejskich choinki, spotkań dzieci z Mikołajem na Placu Solidarności i Wolności w Łukowie oraz w centrum konferencyjno – bankietowym Chabrowy w Zalesiu, Mikołajek seniorów, wystawy świątecznych prac najmłodszych mieszkańców Łukowa, akcji „Gwiazdka dla zwierzaków”, Mikołajkowej Akcji Poboru Krwi, świątecznych Targów Kreatywnych Kobiet oraz wigilijnego spotkania mieszkańców Łukowa.

   W programie obejrzycie również Państwo relacje z: akcji „Murem za Mundurem”, którą zorganizowali strażacy ze Stanina, testu wiedzy o historii Łukowa „Poznaj swoje miasto”, ślubowania pierwszoklasistów i przedszkolaków, realizacji programów finansowanych przez MKRPA, maratonu imienia Adama Burdacha, który odbył się nad łukowskim zalewem, otwarcia nowej firmy w podstrefie ekonomicznej w Łazach, prac modernizacyjnych prowadzonych na miejskiej oczyszczalni oraz z protestu przeciwko lex TVN, który odbył się w Łukowie.

  Opowiemy też Państwu o Stowarzyszeniu Labirynt, które obchodzi w tym roku jubileusz 10-lecia oraz o Międzyszkolnym Klubie Sportowym Delfinek Łuków.

  W naszym programie będą też samorządowe wiadomości. Zapraszamy na wywiad ze starostą Dariuszem Szustkiem i wywiad z burmistrzem Piotrem Płudowskim. Obie te rozmowy będą dotyczyć przyszłorocznych budżetów.

  Przypomnimy też Państwu nasz świąteczny program sprzed 20 lat. Będą również tradycyjne, coroczne gagi, czyli nigdy wcześniej nieemitowane ujęcia z kamery Master TV.

  Życząc Państwu zdrowych, spokojnych i spędzonych wśród najbliższych Świąt Bożego Narodzenia, zapraszamy na świąteczną emisję.