Od 21 do 24 października w Ciechanowie odbyły się Mistrzostwa Polski Młodziczek i Młodzików w podnoszeniu ciężarów. Z Olimpijczyka Łuków wystartowały cztery zawodniczki i dwóch zawodników.

Julia Linkiewicz obroniła tytuł wicemistrzyni Polski wywalczony sprzed roku w kategorii wagowej do 64 kg. Zaś 14-letnia Andżelika Młynarczyk sięgnęła po swój pierwszy medal mistrzostw Polski zdobywając także srebro, ale w kat. do 49 kg. Czwarte miejsca wywalczyli: Oliwia Markiewicz w kat. 45 kg i Błażej Borkowski w kat. do 55 kg. Piotr Zachoszcz w tej samej grupie zajął piątą lokatę. Debiutantka Patrycja Domańska w kat. 59 kg uplasowała się na miejscu trzynastym. W kat. OPEN, bez podziału na kategorie wagowe, Andżelika Młynarczyk zajęła 5 miejsce.

W klasyfikacji klubowej podopieczni Roberta Dołęgi zajęli 4 miejsce wśród 61 klubów.