W weekend 25 i 26 września w Zamościu odbył się Ogólnopolski Puchar Roztocza i Memoriał Tadeusza Skąmskiego w podnoszeniu ciężarów. W zawodach uczestniczyli zawodnicy z Klubu Olimpijczyka Ziemi Łukowskiej. Zdobywczynią Pucharu Roztocza została Andżelika Młynarczyk.

W zawodach wzięło udział ponad 80 zawodniczek i zawodników z województwa mazowieckiego, podkarpackiego i lubelskiego. Wśród startujących zaprezentowała się sześcioosobowa reprezentacja Olimpijczyka Łuków. Oliwia Markiewicz, Andżelika Młynarczyk, Julia Linkiewicz i Błażej Borkowski w swoich kategoriach wagowych wywalczyli złote medale. Piotr Zachoszcz w kat. do 55 kg zajął drugiej miejsce, a Patrycja Domańska również w kat. 55 kg kobiet wywalczyła szóstą lokatę. Andżelika Młynarczyk została najlepszą zawodniczką imprezy zdobywając Puchar Roztocza.