Podobnie jak w poprzednim roku firma Farm-System organizuje mobilne szkolenie z firmą Pruszyński. Odbędzie się ono 13 sierpnia w Adamowie przy ul. Witosa 38A w godzinach 8:00 – 17:00. 

  Planujesz remont lub budowę domu? 13 sierpnia wybierz się do Adamowa. Podczas kolejnej edycji mobilnych szkoleń w firmie Farm System znajdziesz mnóstwo informacji, porad, a także inspiracji. Wydarzenie zgromadzi specjalistów i znane marki z segmentu budowy i remontu domu. W tym roku będzie możliwość do zapoznania się z oferowanymi przez firmę Pruszyński produktami, a także z ofertą firmy VELUX, BMI Braas, BMI Icopal, Corotop, MDM, Galeco, Atlas, Motive i Solbet.

  Farm-System zaprasza na wydarzenie wykonawców, inwestorów, deweloperów oraz wszystkich, którzy chcą zapoznać się z ofertą firm z branży budowlanej, zasięgnąć opinii i porad ekspertów, a także znaleźć inspiracje i pomysły na budowę domu lub remont mieszkania. Wstęp jest bezpłatny.

  Podczas wydarzenia będzie odbywała się zbiórka pieniędzy dla Dawida Śliwińskiego, który potrzebuje pomocy w walce z chłoniakiem, a jedynym ratunkiem jest kosztowna terapia CAR T-cells.

https://www.siepomaga.pl/zycie-dawida