W czasie pandemii koronawirusa placówki kulturalne mają ograniczone możliwości działania, dlatego część oferty przenoszą do sieci. Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie zachęca do udziału w jesiennym konkursie plastycznym.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach. W pierwszej są przyjmowane propozycje jesiennych bukietów na stół, w drugiej można zgłaszać wyklejanki z liści, a w trzeciej – „stworki i ludki leśne”.

Do przygotowania wszystkich prac można wykorzystać kolorowe liście i inne „dary lasu” oraz jesienne warzywa i owoce z domowych ogrodów czy pól.

W każdej kategorii można zgłosić po jednej propozycji, które trzeba sfotografować razem z autorem i przesłać mailem na adres: gok@lukow.ug.gov.pl.

Termin przyjmowania konkursowych propozycji upływa 20 listopada. Po tym terminie prace oceni jury, które w każdej kategorii przyzna nagrody w postaci bonów towarowych o wartości 200 złotych i wyróżnienia, czyli bony na 100 złotych. Wyniki zostaną ogłoszone 24 listopada na stronie internetowej Gminy Łuków.