10 października marka Recman obchodzi jedenastą rocznicę otwarcia salonu w Łukowie. Z tej okazji na wszystkich, którzy tego dnia odwiedzą salon mieszczący się przy ulicy Piłsudskiego 1, czeka niespodzianka –20% zniżki na cały nieprzeceniony asortyment w salonie.

  Znana na polskim rynku od 1986 roku firma Recman to polska marka z ponad 30-letnim doświadczeniem w krawiectwie męskim. Jej projektanci wyznaczają trendy mody męskiej, z najwyższą starannością pracując nad każdym detalem. To podejście sprawiło, że z niewielkiego zakładu firma przerodziła się w dynamicznie rozwijającą się markę odzieżową.

Flagowym wyrobem marki Recman są garnitury oraz marynarki wytwarzane w Polsce z najwyższej jakości materiałów. W asortymencie znajdują się również m.in. koszule, spodnie, kurtki, płaszcze, swetry i bluzy, bielizna, obuwie oraz stylowe akcesoria. Od 2011 roku Recman jest Oficjalnym Sponsorem Reprezentacji Polski Mężczyzn w Tenisie, a od 2014 roku współpracuje z Fundacją Mam Marzenie, z którą realizuje projekt Muszka Marzeń.

To jednak nie koniec niespodzianek! Specjalnie dla naszych widzów wspólnie z marką Recman przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są atrakcyjne nagrody:

1 nagroda: perfumy Black by Recman + gadżety
2 nagroda: spinki Recman + gadżety
3 nagroda: krawat + gadżety

Aby wziąć udział w konkursie, odpowiedz na pytanie: „Na jaki element męskiej garderoby zwracasz uwagę przede wszystkim i dlaczego?”. Odpowiedzi prosimy przesyłać na adres e-mail: master@telewizja.lukow.pl lub w wiadomości prywatnej na nasz profil Facebook’owy (w treści wiadomości należy koniecznie podać swoje imię i nazwisko). Na odpowiedzi czekamy do 6 października do godziny 15.00! Nagrodzimy trzy najciekawsze i najbardziej trafne odpowiedzi. Zwycięzców ogłosimy w komentarzu pod postem konkursowym na Facebook’u. Nagrody będą do odebrania w naszej redakcji: Telewizja Master, os. Unitów Podlaskich 17, 21-400 Łuków.  

Zapraszamy także do polubienia fanpage’a marki na Facebooku – kliknij tutaj.