Dożywotni zakaz kierowania pojazdami, wysoka grzywna a nawet do 5 lat pozbawienia wolności to konsekwencje z jakimi musi liczyć się 23-latek z Łukowa. Młody mężczyzna kierując samochodem Honda zjechał z jezdni i uderzył w metalową wiatę śmietnikową. Okazało się, że miał 2 promile alkoholu w organizmie i obowiązywał go sądowy zakaz kierowania pojazdami.

  W niedzielę przed godziną 18.00 kierujący Hondą 23-latek stracił panowanie nad pojazdem i  „wpadł” w metalową wiatę śmietnikową. Po sprawdzeniu stanu trzeźwości okazało się, że kierowca miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo mundurowi ustalili też, że młodzieniec był już w przeszłości karany za kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości i aktualnie obowiązuje go 4-letni sądowy zakaz kierowania pojazdami. W wyniku wypadku 23-latek doznał obrażeń ciała, na szczęście nie zagrażają one jego życiu.

  Wkrótce młodzieniec usłyszy zarzuty. Grozi mu dożywotni zakaz kierowania pojazdami, wysoka grzywna, a nawet do 5 lat pozbawienia wolności.