Policjanci z Adamowa zatrzymali 26-latka, który miał tzw. dilerki z narkotykami. Wcześniej młody mężczyzna awanturując się na weselu umyślnie uszkodził dwa samochody.
W nocy z 24 na 25 sierpnia, policjanci z Adamowa zostali powiadomieni o awanturze do jakiej doszło w Serokomli pomiędzy gośćmi weselnymi. Jeden z agresywnych mężczyzn, 26-latek z gminy Serokomla przytrzymywany już był przez świadków zdarzenia. W pobliżu młodego mężczyzny leżała saszetka, którą młodzieniec kopnął twierdząc, że nie jest jego. Mundurowi ustalili, że saszetka należy jednak do 26-latka. Po sprawdzeniu jej zawartości okazało się, że znajdują się w niej tzw. dilerki, z zawartością różnych substancji. Po sprawdzeniu okazało się, że jest to poporcjowana amfetamina, marihuana, ekstazy oraz mefedron. Młodzieniec został zatrzymany w policyjnym areszcie, a jego narkotyki zabezpieczone.
Dodatkowo awanturujący się 26-latek umyślnie uszkodził elementy karoserii i szybę samochodów marki Audi. Dzisiaj, 26 sierpnia młodzieniec usłyszy zarzuty.