W dniach 6-14 września dziewczęta z klasy sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 w Łukowie, przebywały na wycieczce w mieście Kicevo w Macedonii. Głównym celem wyjazdu był udział w Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt. W zawodach tych wystąpiło 6 zespołów. Nasza drużyna odniosła komplet zwycięstw i tym samym zajęła I miejsce w rozgrywkach. Ponadto nasze zawodniczki otrzymały wyróżnienia indywidualne: Paula Wasak została wybrana najlepszą bramkarką, a Natalia Kalińska MVP turnieju.
Oprócz rozgrywek sportowych organizatorzy zapewnili drużynie z „Dwójki” szereg atrakcji turystycznych. Dziewczęta miały możliwość podziwiania pięknych krajobrazów oraz zwiedzenia licznych zabytków.
Dziewczęta z „Dwójki” na co dzień reprezentują klub SPR Łukovia Łuków.
Wyjazd był możliwy dzięki częściowemu dofinansowaniu przez burmistrza Miasta Łuków. Niniejszym uczestnicy wyjazdu składają podziękowania panu Dariuszowi Szustkowi.