Od 15 do 22 września w Lido di Jesolo (Włochy) odbyły się Mistrzostwa Świata Kadetów i Juniorów w kickboxingu. W turnieju wystartowali  podopieczni trenera Zenona Pawlikowskiego reprezentujący łukowską sekcję kickboxingu KSW Łuków.
Najlepiej wypadła Marta Pawlikowska, która zdobyła srebrny medal w kategorii do 48 kg juniorów w formule full contact. W tej  formule w kategorii do 81 kg juniorów brązowy medal wywalczył Maciej Mościcki. Marta Pawlikowska i Maciej Mościcki najważniejsze pojedynki przegrali z Rosjanami.
Również z Rosjanką przegrała pojedynek o wejście do strefy medalowej Natalia Zarzycka (kadet starszy, light contact do 42 kg), która zajęła miejsce 5-8.
Pozostali łukowianie odpadli w walkach eliminacyjnych tj. Amelia Wasilewska przegrała z Niemką, Martyna Czerepińska z Węgierką, Dorian Siekierzyński z zawodnikiem z RPA, a Bartosz Prusinowski z Grekiem.