W czwartek, 7 czerwca w pływalni „AQUA” Lublin odbył się Finał Województwa w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej w pływaniu drużynowym i indywidualnym dziewcząt i chłopców. Łukowskie gimnazja reprezentowane były m.in. przez sztafety z łukowskiej „Dwójki”.
Sztafeta 6×25 m dziewcząt w składzie: Falęcka Patrycja, Jakubaszek Karolina, Rychta Małgorzata, Kiryła Martyna, Gula Wiktoria, Tymińska Gabriela, Mikołajczuk Julia (R) i Borejko Klaudia (R), zajęły XI miejsce.
Męska sztafeta 6×25 m w składzie: Niemiałtowski Krzysztof, Walczak Patryk, Suchodolski Szymon, Kopeć Rafał, Zdunek Filip, Łazuga Krzysztof, Siuj Maciej (R), Król Kacper (R), wywalczyli VII miejsce.
W startach indywidualnych na dystansie 50 metrów pływacy z „Dwójki” wywalczyli następujące miejsca:
– Patryk Walczak w stylu dowolnym VIII miejsce
– Szymon Suchodolski w stylu grzbietowym X miejsce
– Krzysztof Niemiałtowski w stylu motylkowym XI miejsce
– Wiktoria Gula w stylu klasycznym XV miejsce
W punktacji OPEN drużyna z „Dwójki” wywalczyła XIII miejsce na 32 startujące reprezentacje szkół z całego województwa.
Były to zawody najwyższego szczebla w  rywalizacji uczniów organizowanych przez Lubelski Wojewódzki Szkolny Związek Sportowy.