Kolejna, siódma edycja targów China Homelife Show i China Machinex odbędzie się w dniach 6-8 czerwca 2018 roku. Gospodarzem tych największych targów artykułów chińskich w Europie Środkowo-Wschodniej jest Centrum Kongresowo-Wystawiennicze Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie. Wstęp na targi jest bezpłatny.
Na targach China Homelife Show co roku prezentuje się ponad 1600 starannie wyselekcjonowanych chińskich wystawców z takich branż jak: elektronika, materiały budowlane, meble, odzież i tekstylia, oświetlenie, wyposażenie domu i upominki.
Łącznie z China Homelife Show odbywają się targi China Machinex nastawione na przemysł maszynowy. Wystawcy oferują podczas nich swoje najlepsze produkty z branż: elektryczność i nowa energia, maszyny, sprzęt i narzędzia.
Uczestnicy targów mają do dyspozycji specjalną strefę match makingu – a w niej zapewnioną pomoc tłumacza, tak by komunikacja z chińskimi dostawcami była jak najprostsza. Spotkanie z idealnie dobranym wystawcą można zaaranżować już przed targami. Dla największych importerów działa również program Hosted Buyer, który daje wiele ekskluzywnych korzyści. Biznes to jednak nie wszystko – podczas targów co roku mają miejsce również ciekawe wydarzenia kulturalne.
Targi China Homelife i China Machinex odbywają się w Polsce od sześciu lat. Pierwsze cztery edycje odbyły się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. Obecna będzie drugą, która odbędzie się w PTAK Warsaw Expo w Nadarzynie pod Warszawą. Organizatorem targów jest firma Meorient, która od wielu lat zajmuje się rozwijaniem chińskiego biznesu na całym świecie.
Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w kolejnej edycji targów. Patronem medialnym targów jest m.in. łukowska Telewizja Master.