ŚWIĘTO MIODÓW ZIEMI ŁUKOWSKIEJ 2018 |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 25 stycznia godz. 20:00  *  Finał WOŚP  * Norbi w Łukowie  *  Orszak Trzech Króli  * Nowe radiowozy dla Policji  *  Studniówki w łukowskich szkołach  *  Kolędowanie przedszkolaków  *  wywiad z dyr. ZGL S. Rzymowskim * Powtórki 26-27 stycznia NON STOP *

ŚWIĘTO MIODÓW ZIEMI ŁUKOWSKIEJ 2018 Wiadomości

5 sierpnia w Ławkach odbędzie się „Święto Miodów Ziemi Łukowskiej 2018”. Uroczystość rozpocznie się o godz. 12.00 mszą świętą w Kościele Parafialnym Matki Boskiej Częstochowskiej w Gręzówce. Następnie uczestnicy przeniosą się na imprezę plenerową w Ławkach.

W programie imprezy zaplanowano m.in.: występy zespołów ludowych oraz konkursy z nagrodami. Będzie teżmożliwość zakupu książek i sprzętu do gospodarkipasiecznej. Jak co roku będzie też kilka stoisk z różnymi odmianami miodów i innych produktów pszczelich.

W gronie organizatorów „Święta Miodów Ziemi Łukowskiej 2018” jest Koło Pszczelarzy im. K. Lewickiego w Łukowie, Powiat, Miasto i Gmina Łuków,Nadleśnictwo, Muzeum Regionalne w Łukowie, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie.

Zobacz także