ŚWIĘTO MIODÓW ZIEMI ŁUKOWSKIEJ 2018 |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 19 października godz. 20:00* Wywiad z dyrektorem SP ZOZ Mariuszem Furlepą  *  Amerykanie w Zakładach Mięsnych  *  Targi Zdrowia i Urody  *  Dzień Nauczyciela  *  Jata Race  II  *  Powtórki 20-21 października NON STOP *

ŚWIĘTO MIODÓW ZIEMI ŁUKOWSKIEJ 2018 Wiadomości

5 sierpnia w Ławkach odbędzie się „Święto Miodów Ziemi Łukowskiej 2018”. Uroczystość rozpocznie się o godz. 12.00 mszą świętą w Kościele Parafialnym Matki Boskiej Częstochowskiej w Gręzówce. Następnie uczestnicy przeniosą się na imprezę plenerową w Ławkach.

W programie imprezy zaplanowano m.in.: występy zespołów ludowych oraz konkursy z nagrodami. Będzie teżmożliwość zakupu książek i sprzętu do gospodarkipasiecznej. Jak co roku będzie też kilka stoisk z różnymi odmianami miodów i innych produktów pszczelich.

W gronie organizatorów „Święta Miodów Ziemi Łukowskiej 2018” jest Koło Pszczelarzy im. K. Lewickiego w Łukowie, Powiat, Miasto i Gmina Łuków,Nadleśnictwo, Muzeum Regionalne w Łukowie, Łukowski Ośrodek Kultury oraz Gminny Ośrodek Kultury w Łukowie.

Zobacz także