DZIEŃ DZIECKA W PARKU MIEJSKIM |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 17 sierpnia godz. 20:00: Relacja z obchodów Święta Wojska Polskiego  *  koncert zespołu Route 66  *  Początek kampanii  wyborczej do samorządów  *  100 urodziny pani Janiny  z Łukowa  *  Emisja NON STOP 18  – 19 sierpnia

DZIEŃ DZIECKA W PARKU MIEJSKIM Wiadomości

Łukowski Ośrodek Kultury, Burmistrz Łukowa Dariusz Szustek, Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Łukowie, Komenda Powiatowa Policji oraz Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Łukowie zapraszają mieszkańców na Dzień Dziecka. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 3 czerwca w parku miejskim w godz. 15:00–18:00.

W programie m.in.: konkursy z nagrodami, malowanie twarzy, zabawy sportowe oraz plastyczne, dmuchańce, znakowanie rowerów, pokaz samochodów i motocykli policyjnych oraz wozów strażackich i wiele innych atrakcji. W tym dniu na najmłodszych czeka również muzyczna niespodzianka – specjalny koncert wokalistów Fabryki Piosenki ŁOK o godz. 17:00 w amfiteatrze miejskim.

Wydarzeniem towarzyszącym Dniu Dziecka jest „Bezpieczny Minipeleton”, który odbędzie się w parku miejskim o godz. 14:00.

Zobacz także