Orlęta Łuków odniosły kolejne zwycięstwo w rozgrywkach bialskopodlaskiej ligi okręgowej. Łukowscy piłkarze pokonali na własnym boisku LZS Dobryń 3:2.
Prowadzenie Orlętom w 44 minucie dał Damian Soćko. Po przerwie dwie bramki szybko zdobyli goście. Do remisu 2:2 doprowadził w 66 minucie Wysokiński, który kilka minut wcześniej wszedł na boisko. Bramkę na wagę trzech punktów zdobył Kiryło w  doliczonym czasie gry.
Orlęta prowadzą w tabeli okręgówki. Łukowianie mają 6 punktów przewagi nad Huraganem Międzyrzec Podlaski.
Kolejny mecz ligowy łukowska drużyna rozegra 29 kwietnia u siebie z Bizonem Jeleniec.
Wcześniej, bo już 25 kwietnia, Orlęta na wyjeździe zmierzą się także z Bizonem Jeleniec, tym razem w ramach półfinału Pucharu Polski na szczeblu BOZPN.