POMÓŻ KONRADOWI WYGRAĆ KONKURS ! |

WAŻNE:

                 * EMISJA PROGRAMU MASTER TV * 19 października godz. 20:00* Wywiad z dyrektorem SP ZOZ Mariuszem Furlepą  *  Amerykanie w Zakładach Mięsnych  *  Targi Zdrowia i Urody  *  Dzień Nauczyciela  *  Jata Race  II  *  Powtórki 20-21 października NON STOP *

POMÓŻ KONRADOWI WYGRAĆ KONKURS ! Wiadomości

PZU na swojej stronie internetowej ogłosiło konkurs dla studentów. Bierze w nim udział m.in. mieszkaniec naszego powiatu, Konrad Krasuski. Aby wziąć udział w konkursie musiał przygotować film lub prezentację o swojej osobowości, dotychczasowych osiągnięciach studenckich i przedstawić pomysł na siebie. Dla 12 laureatów czeka stypendium w wysokości 5 tys. zł.

Zagłosować oraz obejrzeć film Konrada można na stronie
www.przyciagamynajlepszych.pl/inwestycja-w-przyszlosc/projekt/1067

9 stycznia przesłane filmy i prezentacje zostały udostępnione internautom za pośrednictwem platformy konkursowej na profilu Grupa PZU Kariera.

W dniach 9 stycznia – 23 stycznia fani profilu Grupa PZU Kariera, w drodze głosowania wybiorą pierwszą piątkę laureatów. Pozostałych laureatów wskaże konkursowe jury. Wręczenie nagród odbędzie się podczas lutowej Gali Konkursowej PZU w Warszawie.

Konrad Krasuski poza studiami na Politechnice Warszawskiej aktywnie działa w środowisku akademickim. Jest m.in. członkiem IAESTE oraz udziela się w Komisji Zagranicznej SSPW. Jego #najlepszastrona to chęć do działania i optymizm. Stypendium przeznaczy na wyjazd na praktykę zagraniczną, aby móc dalej się rozwijać.

Konrad Krasuski wygrał niedawno jeden z odcinków teleturnieju „Jeden z dziesięciu”.

Zobacz także