Nadia Kaszo-Zgierska zostala I Wicemiss konkursu Polska Miss Województwa Lubelskiego 2026. Nadia jest córką Anny Tymoszyk, która również startowała wwięcej

Aż 1:7 przegrali piłkarze ŁKS Orlęta Łuków z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Podopieczni Macieja Sygi pierwsi strzelili gola, ale później towięcej

Łukowski Program Telewizyjny Master TV zaprasza Państwa na kolejną emisję, którą nadamy w piątek, 22 maja o  godzinie 20:00. Dziświęcej