Aż 1:7 przegrali piłkarze ŁKS Orlęta Łuków z Tomasovią Tomaszów Lubelski. Podopieczni Macieja Sygi pierwsi strzelili gola, ale później to goście doszli do głosu i rozgromili naszą ekipę.
Łukowianie „umocnili” się na spadkowej pozycji w tabeli IV ligi


